Obsazení

Miroslav Hrabě

Fadinard

Absolvent DAMU účinkoval           v Letních shakespearovských slavnostech (Král Lear, Romeo     a Julie), v Divadle Kalich (Touha), v Divadle Radka Brzobohatého (Tančírna) nebo v Divadle ABC (Poprask na laguně). Objevil se   v seriálech Zločiny Velké Prahy, Pojišťovna štěstí a Gympl nebo ve filmu Nejkrásnější hádanka.  

Peter Pecha

Fadinard

Držitel Ceny Thálie, absolvent JAMU. Účinkoval nebo dosud hraje v muzikálech Rocky, Tarzan, Cikáni jdou do nebe, West Side Story, Starci na chmelu, Láska nebeská nebo Okno mé lásky. 

Ve Studiu Dva hraje v komedii Vše o mužích. Objevil se v seriálech Slunečná nebo Modrý kód.

Pavel Vítek

Emil

Držitel Platinové a dvou Zlatých desek, absolvent DAMU. Vytvořil premiérové role v muzikálech Dracula, Bídníci, Fantom opery, Noc na Karlštejně, Pomáda, Mamma Mia!, Miss Saigon, Cikáni jdou do nebe nebo Ples upírů, za který byl nominován na Cenu Thálie. Člen seskupení 4 Tenoři nazpíval hity, které si zpívají 2 generace jeho příznivců.


Petr Šudoma

Emil

Absolvent JAMU účinkoval nebo dosud hraje v divadle Semafor (Nižní Novgorod), v Divadle Kalich (Horečka sobotní noci, Pomáda, Touha), v Divadle R. Brzobohatého (Freddie - Concert show, Vyhazovači), ve Státní opeře Praha (Kudykam),               v Divadle Hybernia (Zpívání v dešti)  v divadle J. K. Tyla Plzeň (Producenti, Hello, Dolly, Divá Bára) nebo na nádvoří hradu Karlštejn v Noci na Karlštejně.

Marian Roden

Nonancourt 

Pochází ze staré herecké rodiny Rodenů. Vystudoval Konzervatoř Jaroslava Ježka. Na divadle vytvořil role v inscenacích Otevřené manželství, Zdravý nemocný (Studio Dva), Veletoč (Divadlo Kalich) nebo Staří mistři (Divadlo Komedie). Ve filmu dostal příležitost ve snímcích Bobule, Kytice, a Hořící keř. Objevil se v seriálech Marie Terezie, Neviditelní, České století, Strážci duší nebo Život na zámku. 

Bronislav Kotiš

Felix

Absolvent Pražské konzervatoře účinkoval nebo dosud hraje         v inscenacích Polská krev, Mam'zelle NitoucheJesus Christ Superstar, Šumař na střeše, My Fair Lady, Divotvorný hrnec, Kristián 2, Řek Zorba, Mamma Mia!, Fantom opery, Ples upírů, Sugar (Někdo to rád horké) nebo Limonádový Joe, za který obdržel nominaci na Cenu Thálie.

.Lukáš Kunst

Felix

Kastelán hradu Karlštejn účinkoval nebo dosud hraje         v představeních divadla Semafor (Čochtanův divotvorný hrnec)   a v divadelních projektech na českých hradech a zámcích (Noc na Karlštejně, Zkrocení zlé ženy, Cyrano z Bergeracu).

Objevil se v seriálech Hořící keř  a Případy 1. oddělení. 

Ivana Korolová

Helenka

Absolventka Pražské konzervatoře je českým hlasem Lízy v seriálu Simpsonovi. Na divadle hrála nebo dosud hraje v představeních Sněhová královna, Noc na Karlštejně, Pomáda, Johanka z Arku nebo Mam'zelle Nitouche, za které získala nominaci na Cenu Thálie. Účinkovala v seriálech Dobré zprávy, Specialisté, Krejzovi, Ohnivé kuře, Četníci z Luhačovic.


Lucie Černíková

Helenka

Vystudovala Konzervatoř Jaroslava Ježka a hraje v divadle Semafor (Čochtanův divotvorný hrnec, Šest žen, Nižní Novgorod). Účinkovala v muzikálech Bídníci, West Side Story, Za zvuků hudby nebo Kat Mydlář. 

Hrála v seriálech Ordinace v růžové zahradě, Poslední sezóna, Horákovi nebo Modrý kód.  

Michal Kern

Bobin

Absolvent DAMU, držitel Českého lva a Ceny české filmové kritiky za nejlepší mužský herecký výkon ve filmu Arvéd. Účinkoval v inscenacích Tři sestry (Činoherní studio Ústí nad Labem), Zkrocení zlé ženy (Letní shakespearovské slavnosti), Ze života hmyzu, Sen čarovné noci (Národní divadlo Praha), Vojcek (Divadlo Na Vinohradech), Neviditelný (Městská divadla pražská) nebo Mimo zápis (Studio Hrdinů). Hrál v seriálech Případ Roubal, Ulice nebo Zločiny Velké Prahy a ve filmech Ženy v pokušení nebo Arvéd.

Tomáš Smička

Bobin

Tanečník, herec a choreograf účinkoval nebo dosud účinkuje     v představeních Mamma Mia! Kongresové centrum Praha), Láska je láska (Divadlo Lucie Bílé), Cikáni jdou do nebe (Divadlo Bez zábradlí), Werich (Letní scéna Muzea Kampa),        a Noc na Karlštejně (Divadlo Karlštejn). 

Vytvořil choroegrafii pro rockovou show Hedwig a její Angry Inch (Malostranská beseda) a muzikál Rebelové (Hudební divadlo Karlín)

Karel Zima

Vezinet

Absolvent Pražské konzervatoře hrál nebo dosud hraje                  v inscenacích Macbeth (Letní shakespearovské slavnosti), Bavič (Divadlo Bez Zábradlí), Čas pod psa, Úhlavní přátelé (Komorní Kalich), Na Zlatém jezeře (Agentura Harlekýn). Účinkoval v seriálech Jitřní záře, Pustina, Slunečná, Temný kraj nebo Zdivočelá země a ve filmech Lidice, Alois Nebel, Kousek Nebe, Jedině Tereza, Štěstí je krásná věc nebo Čertova nevěsta.


.Václav Upír Krejčí

Vezinet

Vystudoval Konzervatoř Jaroslava Ježka a v letech 1979-90 byl členem pantomimického soubor Mimtrio.  Hrál nebo dosud hraje v představeních Dívčí válka, Zvonokosy, Limonádový Joe aneb Koňská opera, Každému jeho psychoterapeuta a Krasavci na chmelu aneb Chlapy/i jsou jen pro legraci.

Objevil se ve filmech S čerty nejsou žerty a Příběh rytíře, hrál v seriálech Arabela se vrací, Život na zámku nebo Cyranův ostrov. 

Dáša Zázvůrková

Annais

Absolventka HAMU hrála nebo dosud hraje v inscenacích Dobře placená procházka (Národní divadlo Praha), Kabaret Černá myš (Divadlo Ungelt), Život je náhoda v obnošený vestě,  Zlomené srdce lady Pamely,  Lysistrata (Semafor), Lidský hlas (Divadlo Kampa), Můžem i s mužem (VIP Art Company).

.Kateřina Pechová

Annais

Absolventka JAMU vysílá v ranní show na Hitrádiu City. Na divadle hrála nebo hraje v představeních Maminy, Láska je láska (Divadlo Lucie Bílé), Sestra v akci, Carmen (Hudební divadlo Karlín), Donaha! (Divadlo J. K. Tyla Plzeň), Svatební cesta do Jiljí, Cena za něžnost (Činoherní studio Bouře), Cabaret (Městské divadlo v Mostě. 

.Rudolf Kubík

Beauperthuis

Debutoval v roce 1987 ve filmu Citlivá místa. Na divadle hrál nebo hraje v inscenacích Producenti, Limonádový Joe (Hudební divadlo Karlín), Branický zázrak (Divadlo Na Fidlovačce), Tarzan, Mefisto (Divadlo Hybernia). Účinkoval v seriálech Dobrodružství kriminalistiky, Případy 1. oddělení nebo Život a doba soudce A. K.

Václav Knop

Beauperthuis

Absolvent DAMU, divadelní a dabingový režisér. Hrál nebo dosud hraje v inscenacích Tik Tik (Komorní Kalich), Noc na Karlštejně (Divadlo Karlštejn), Něco shnilého! (Divadlo J. K. Tyla Plzeň), Marná lásky snaha, Jak se vám líbí, Tatuffe (Národní divadlo Praha). Účinkoval v seriálech Hospoda, Čapkovy kapsy, České století, Četnické humoresky, Slunečná nebo ve filmech Lidice, Svědek umírajícího času a Obsluhoval jsem anglického krále.


Marie Křížová

Klára

Na divadle debutovala roli Kathy v inscenaci Zpívání v dešti v libereckém Divadle F. X. Šaldy. Hrála nebo dosud hraje v představeních Divotvorný hrnec (Otáčivé hlediště Český Krumlov), Biograf láska, Srdcový král, Krysař, Tajemství, Pomáda, Horečka sobotní noci, Lady Oscar (Divadlo Kalich), Noc na Karlštejně (Divadlo Karlštejn) a Hledá se tenor: muzikál (Divadlo F.X. Šaldy).

Markéta Schimmerová Procházková

Klára

Vystudovala Konzervatoř Jaroslava Ježka. Hrála nebo dosud hraje i muzikálech Pomáda, Krysař, Touha, Rent (Divadlo Kalich), Láska je láska, Maminy (Divadlo Lucie Bílé), Sestra v akci (Hudební divadlo Karlín) nebo Kočky, Harpagon je lakomec? (Divadlo Jiřího Myrona Ostrava). V roce 2016 účinkovala v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, zahrála si také v seriálu První republika. 

.Miloslav Mejzlík

Tardiveau

Absolvent JAMU hrál nebo haje v inscenacích Šumař na střeše, Klec bláznů, Strýček Váňa, Višňový sad, Noc na Karlštejně, Funny Girl, Duchové jsou také jenom lidi nebo Moje říše je         z tohoto světa. Účinkoval             v seriálech Četnické humoresky, Největší z Pierotů, Dobrodružství  kriminalistiky, Vyprávěj, České století, Život a doba soudce A. K. nebo Specialisté. Hrál ve snímcích Všichni moji blízcí, Bony a klid nebo Je třeba zabít Sekala.

Roman Štolpa

Tardiveau

Absolvent JAMU (obor herectví)  a DAMU (obor režie). 

Režíroval představení Lev v zimě, Tři letušky v Paříži, A pak už tam nezbyl ani jeden (aneb Deset malých černoušků), Zlatý časy (Divadlo R. Brzobohatého), Bez předsudků (Divadlo Kalich), Frankenstein, 7 proti Thébám (Rock Opera Praha), Kaktusový květ (Divadelní společnost Háta).

Hrál v seriálech Slunečná, Krejzovi, Ohnivý kuře, Vyprávěj nebo ve filmech Vůně vanilky      a Jako letní sníh.

Vlasta Peterková

Blanch Champigni

Vystudovala JAMU a hrála nebo dosud hraje v inscenacích Chicago, Zpívání v dešti, Noc na Karlštejně (Hudební divadlo Karlín), Sen noci svatojánské, Ze života hmyzu nebo Yerma, kde obdržela cenu za herecký výkon v hlavní roli (Státní divadlo Brno), Pravý západ (Divadlo v Celetné) a Moje hra (Divadlo Kalich). Hrála v seriálech Četnické humoresky, Doktoři z Počátků, Dobrodružství kriminalistiky, Největší z Pierotů nebo Případy 1. oddělení. 

Jitka Sedláčková

Blanch Champigni

Absolventka DAMU hrála nebo dosud hraje v představeních Obchodník s deštěm, Královna Kristina, Zdravý nemocný, Žebrácká opera, Tramvaj do stanice Touha, Kočka na rozpálené plechové střeše (Divadlo Pod Palmovkou), Král Ubu (Divadlo v Řeznické), Můžem i s mužem (VIP Art Company), Lidský hlas (Divadlo Kampa), Cabaret (Divadlo Bez Zábradlí) a Je úchvatná (Divadlo na Jezerce), za kterou získala nominaci na Cenu Thálie. Účinkovala               v seriálech Zlatá labuť, Ochránce, Podezření, Pustina, Zoo nebo Zdivočelá země.